Cordstrap wprowadza rozwiązanie do zabezpieczania plastikowych beczek w kontenerach

Cordstrap wprowadza rozwiązanie do zabezpieczania plastikowych beczek w kontenerach

Każdego roku na całym świecie transportuje się 100 mln pełnych kontenerów. Dlatego zaskoczeniem może być fakt, że nieprawidłowe zabezpieczenie ich zawartości stanowi poważny problem. Szacuje się, że niewłaściwe zabepieczenie ładunku stanowi przyczynę ponad 50% wypadków związanych z kontenerami na całym świecie.

Rewolucyjne rozwiązania do zabezpieczania ładunku

Firma Cordstrap to światowy lider w dziedzinie zabezpieczania ładunku. Nasze rewolucyjne rozwiązania zabezpieczają ładunki wszystkich rodzajów. System CornerLash jest przeznaczony do ciężkich ładunków. System AnchorLash – do lekkich. Po zastosowaniu wybranych dodatków, mogą służyć do zabezpieczania beczek, pojemników IBC oraz opakowań miękkich, takich jak kartonowe pudła w kontenerach przeznaczonych do transportu po całym świecie. Są w pełni certyfokowane oraz szybkie i łatwe w zastosowaniu.

Te wiodące na rynku rozwiązania cieszą się dużą popularnością. Do transportu towarów niebezpiecznych oraz innych, z dużych firm posiadających wiele lokalizacji.

Zabezpieczanie plastikowych beczek w kontenerze

Niedawno duża międzynarodowa firma z branży produkcji napojów poprosiła nas o opracowanie rozwiązania do transportu plastikowych beczek w kontenerach.

Plastikowe beczki są wykonane z polietylenu o dużej gęstości (HDPE). To sprawia, że nadają się do transportu żywności, napojów i produktów chemicznych. Są lżejsze i tańsze niż beczki wykonane ze stali, ale też mniej stabilne. Przesunięcia ładunku w kontenerach, spowodowane nieprawidłowym zabezpieczeniem, mogą powodować niedopuszczalne odkształcenia, uszkodzenia i wycieki.

Zabezpieczanie plastikowych beczek za pomocą systemu AnchorLash

Najnowszy produkt w naszej ofercie, czyli Cordstrap AnchorLash, doskonale nadaje się do zabezpieczania plastikowych beczek, przy zastosowaniu istniejącego dolnego punktu zakotwiczenia w kontenerze. Zapewnia optymalne zabezpieczenie ładunków o masie do 22 ton. System AnchorLash jest szybki i łatwy w użyciu – jego założenie trwa zaledwie osiem minut. Dzięki przyciętym na wymiarmocowaniom, nie są potrzebne rozległe przygotowania. Łatwe w użyciu dodatki umożliwiają dopasowanie rozwiązania do różnych ładunków. Zastosowanie systemu AnchorLash do mocowania plastikowych beczek jest zgodne z Kodeksem CTU oraz posiada certyfikat Mariterm oraz Lloyds.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *